УКРАЇНА

«Укрзалізниця» звільнила чиновника Федорка через ДПТ з журналістом

УКРАЇНА/«Укрзалізниця» звільнила чиновника Федорка через ДПТ з журналістом
Зберегти
Вигляд

Компанія «Укрзалізниця» звільнила директора з вантажних перевезень і логістики компанії Івана Федорка через ДТП з його участю, яка сталася 3 липня в Київській області.

Відповідний наказ було підписано 4 липня, йдеться в повідомленні прес-служби компанії.

«Станом на 16:00 4 липня 2016 року наказом ПАТ «Укрзалізниця» про припинення трудового договору (контракту) звільнено з посади директора з вантажних перевезень і логістики Іван Федорко. Під наказом свої підписи поставили голова правління й чотири члена правління ПАТ «Укрзалізниця», - сказано в повідомленні.

Нагадаємо, у машину фотожурналіста Макса Левіна та його родини в'їхав начальник відділу вантажоперевезень «Укрзалізниці» Іван Федорко.

За інформацією радника міністра внутрішніх справ Антона Геращенка, Федорко перебував у стані алкогольного сп'яніння і втік з лікарні, куди його доправили для проходження медичного огляду.

Пізніше голова Національної поліції Хатія Деканоідзе повідомила Громадському, що правоохоронці вже встановили місцезнаходження Федорка. Зараз він знаходиться в реанімаційному відділенні однієї з клінічних лікарень Києва, несподівано «захворівши». Також до нього приставили охорону.

Пов`язані новини