Улітку 2018-го Київ відвідала рекордна за останні чотири роки кількість туристів.  За півроку до столиці приїжджали понад 850 тисяч іноземців.

Улітку 2018-го Київ відвідала рекордна за останні чотири роки кількість туристів.  За півроку до столиці приїжджали понад 850 тисяч іноземців.

Про це повідомив керівник управління туризму Київської міської держадміністрації Антон Тараненко, передає «Інтерфакс-Україна».

Влада Києва планує до кінця 2018 року збільшити потік туристів на 25% у порівнянні з 2017 роком, аби загалом до столиці приїхали до 2 мільйонів людей.

Крім того, за словами Тараненка, «портрет» туристів в останні роки змінився. Якщо в 2013-2014 роках понад 50% туристів були з Росії та інших пострадянських країн, то тепер у п’ятірку увійшли Білорусь, Ізраїль, США, Німеччина та Туреччина.

«На першому місці Білорусь, тому що більшість білорусів приїздить до Києва, селиться на добу-дві, а потім їде до Чорного моря. Тобто це короткостроковий туризм. Ізраїль кожного року зростає, зростає також потім з Італії, Франції та Британії», — повідомили у КМДА.

Як повідомлялося, влада Києва пропонує збільшити туристичний збір.

У червні прикордонники повідомляли, що Україну відвідали понад 30 тисяч вболівальників та учасників фіналу Ліги Чемпіонів. При цьому під час чемпіонату, туристи витратили у столиці 50 мільйонів гривень.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Люди гостинні і пиво дешеве»: як кияни безкоштовно приймали фанатів «Ліверпуля» (ФОТОРЕПОРТАЖ)

 

Поділитись: