Концерн Unicode представив пакет із 217 емодзі, які будуть доступні для користувачів iOS та Android вже з наступного року. Всього в пакеті Emoji 13.1 буде сім нових іконок та ще 210 на позначення різних закоханих пар.

Про це повідомили в блозі Emojipedia.

Користувачі зможуть використовувати смайлики «серця у вогні», «перев'язаного серця», людей із бородами і три нові обличчя — серед хмар, із запамороченими очима та на позначення зітхання.

200 із 217 нових емодзі, які затвердили Unicode, позначають закохані пари з різними відтінками шкіри. Це зробили для того, щоб представити якомога більше різноманітних пар. Приміром, смайлики з жовтим кольором були задумані як нейтральні, але для багатьох користувачів вони асоціювалися з білими людьми.

Наразі більшість користувачів ще не має доступу і до попереднього пакету Emoji 13.0. Google та Samsung почали впроваджувати його лише з вересня, а для пристроїв iOS ці емодзі стануть доступними цієї осені. Тож новий пакет спершу отримають ті користувачі, що вже мають попередній.

На початку січня Unicode Consortium оголосив, що до кінця 2020 року додасть 117 нових емодзі. Серед них — 62 цілком нових моделі, як-от трансгендерний прапор, а решта є ґендерно інклюзивними варіантами вже існуючих символів.

Авторка: Ірина Сітнікова
Поділитись: