Світ

У Мічигані жертвам домагань лікаря університетської команди виплатять $500 млн компенсації

19 травня, 2018 16:16
Світ/У Мічигані жертвам домагань лікаря університетської команди виплатять $500 млн компенсації
Зберегти
Вигляд
Університет штату Мічиган виплатить 500 мільйонів доларів жінкам, що постраждали від сексуального насильства спортивного лікаря Ларрі Нассара.

Університет штату Мічиган виплатить 500 мільйонів доларів жінкам, що постраждали від сексуального насильства спортивного лікаря Ларрі Нассара.

Про це повідомляє сайт навчального закладу.

Повідомляється, що 425 мільйонів доларів виплатять 332 жінкам, які судилися з університетом. Ще 75 мільйонів призначені для виплат можливим майбутнім заявникам.

Ларрі Нассар працював лікарем в університеті Мічигану, а також співпрацював зі збірною США з спортивної гімнастики.

У листопаді 2017 року він визнав себе винним у сексуальному насильстві стосовно кількох дівчат, скоєному під приводом медичних процедур.

Наразі Нассар засуджений до 60 років за зберігання дитячої порнографії, а також має тривалі тюремні строки за сексуальне насильство над неповнолітніми.

На процесі у справі виступили понад 150 його жертв і родичів жертв. Серед них — олімпійські чемпіонки зі спортивної гімнастики Габріель Дуглас, Елі Райсман і Маккейла Мероні.

Нагадаємо, керівництво Американської кіноакадемії проголосувало за позбавлення членського статусу режисера Романа Поланскі та коміка Біла Косбі через звинувачення у сексуальних домаганнях.

Пов`язані новини