УКРАЇНА

Університет «Україна» заявив про рейдерське захоплення

8 серпня, 2018 00:46
УКРАЇНА/Університет «Україна» заявив про рейдерське захоплення
Зберегти
Вигляд
Відкритий  міжнародний університет розвитку людини «Україна», який розташований у Києві, заявляє про рейдерське захоплення.

Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», який розташований у Києві, заявляє про рейдерське захоплення.

Про це йдеться у повідомленні у Facebook навчального закладу.

«Прямо зараз в університет привезені молодики спортивної статури, яких ще називають тітушки, здійснили рейдерське захоплення корпусу університету», — повідомили у вузі.

Президент університету Петро Таланчук повідомив у коментарі Громадському радіо, що невідомі у балаклавах прибули і заблокували один із корпусів університету близько 17:00.

Таланчук припускає, що цей інцидент пов’язаний з кредитом університету у банку «Хрещатик», що стосується одного із корпусів університету.

За словами Таланчука, на місце прибули представники поліції.

Речниця поліції Києва Оксана Блищик повідомила журналістам, що, за попередньою інформацією, стався конфлікт між орендодавцем та орендарем. Наразі встановлюються деталі події, поліція опитує присутніх.

Нагадаємо, у квітні на Черкащині правоохоронці затримали 50  рейдерів, які намагалися незаконно захопити одне із  сільськогосподарських підприємств області.

Пов`язані новини