Життя

Уряд 'ДНР' переписав листа до Путіна через помилки

Життя/Уряд 'ДНР' переписав листа до Путіна через помилки
Зберегти
Вигляд

Уряд самопроголошеної Донецької народної республіки написав новий лист-звернення до Президента Росії Володимира Путіна, оскільки попередне звернення було неправильно оформлене. Про це під час прес-конфренціі повідомив голова "уряду ДНР" Денис Пушилін, передає УНН.

"Минулого разу, враховуючи те, що ми не є професійними політиками і послідуючими наслідками, не дійшов лист – неправильно був оформлений. Тому ми цей раз робимо офіційне звернення, яке ми заповнили та підписали", - повідомив Д.Пушилін.

У листі уряд так званої Донецької народної республіки від імені свого народу звернувся до Президента Росії Володимира Путіна та російського народу, за допомогою, оскільки, на їх думку, Україна стала агресивним сусідом. Вони просять зупинити Антитерористичну операцію, яку в листі назвали геноцидом України проти населення Донецької народної республіки.

Також уряд ДНР висловив бажання стати частиною Росії.

"Ми росіяни. Саме за це нас вбивають. Ми хочемо стати частиною Росії. Допоможіть нам зупинити цю війну. Цей геноцид. Ми просимо зупинити вбивства мирного населення", - повідомив Д.Пушилін.

Пов`язані новини