УКРАЇНА

Уряд не вводитиме квоти на імпорт нафтопродуктів — Мінекономрозвитку

20 квітня, 2018 15:54
УКРАЇНА/Уряд не вводитиме квоти на імпорт нафтопродуктів — Мінекономрозвитку
Зберегти
Вигляд
Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) відхилила заяву «Укртатнафти» щодо необхідності запровадження квот на імпорт палива до України.

Міжвідомча комісія з міжнародної торгівлі (МКМТ) відхилила заяву «Укртатнафти» щодо необхідності запровадження квот на імпорт палива до України.

Про це повідомляється на офіційному сайті Міністерства економічного розвитку та торгівлі України.

Раніше «Укртатнафта», понад 75% якої належить уряду та Нафтогазу, пропонувала запровадити квоти на імпорт пального з Росії та Білорусі. На думку представників компанії, це стимулювало б виробництво бензину на вітчизняних нафтопереробних комплексах.

За даними уряду, близько 80% пального на українському ринку — імпортне, а лише 20% виготовляється на двох діючих нафтопереробних комплексах.

«З огляду на відсутність різкого та непередбачуваного зростання імпорту, МКМТ ухвалила рішення щодо недоцільності порушення спеціального розслідування», — йдеться у повідомленні.

Там також зазначають, що комісія з міжнародної торгівлі вважає, що запровадження квот на імпорт нафтопродуктів може дестабілізувати ринок та призвести до стрімкого зростання цін на пальне.

Раніше на засіданні Кабміну прем’єр-міністр України Володимир Гройсман зазначав, що уряд не допустить прийняття рішень, які б могли призвести до зростання цін на пальне.

Також 20 квітня 2018 року Президент США Дональд Трамп знизив світові ціни на нафту на 0,5% повідомленням у Твіттері.

Пов`язані новини