Уповноважений уряду Німеччини з питань співпраці з РФ, Центральною Азією та країнами «Східного партнерства» Гернот Ерлер заявив, що виступає проти обговорення статусу анексованого Росією Криму до врегулювання ситуації на Донбасі

Уповноважений уряду Німеччини з питань співпраці з РФ, Центральною Азією та країнами «Східного партнерства» Гернот Ерлер заявив, що виступає проти обговорення статусу анексованого Росією Криму до врегулювання ситуації на Донбасі.

Про це повідомляє DW.

Таку позицію уповноважений висловив як відповідь на попередній коментар  глави Вільної демократичної партії Крістіана Лінднера, який сказав про необхідність змінити підхід Німеччини до анексії Криму Росією.

За словами Ерлера, у Європі є консенсус щодо того, що «спершу треба сконцентруватись на політичному врегулюванні кривавого конфлікту на сході України» і тільки на більш пізньому етапі цього «політичного процесу» переходити до обговорення теми Криму.

Він також наголосив, що пом’якшення санкції Євросоюзу проти Росії буде можливим лише після виконання мінських домовленостей.

Раніше глава Вільної демократичної партії Крістіан Лінднер заявив, що Німеччині, «мабуть доведеться прийняти анексію Росією Криму як постійну тимчасову схему». При цьому він підкреслив важливість хороших зв’язків з Москвою для Німеччини і всього Євросоюзу.

Рішення щодо «прийняття анексії Криму» Лінднер називає «виходом з тупикової ситуації», передає Reuters.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись: