Кабінет міністрів України оприлюднив розпорядження «Про розширення пропозицій щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів» для низки фізичних і юридичних осіб Російської Федерації.

Документ опубліковано на сайті уряду.

При цьому перелік фізичних та юридичних осіб, проти яких введені санкції, визначений лише для службового використання, тобто не оприлюднений.

«У зв’язку з триваючою збройною агресією Російської Федерації проти України, сприянням і фінансуванням нею терористичної діяльності в Україні, що призвело до порушення територіальної цілісності України, прав і свобод її громадян, тимчасової окупації частини території, численних людських жертв, завдало значних майнових і фінансових втрат Україні та несе реальні і потенційні загрози національним інтересам, національній безпеці і суверенітету, відповідно до частини першої статті 5 Закону України «Про санкції» та на додаток до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 вересня 2014 р. № 829 схвалити та внести на розгляд Ради національної безпеки і оборони України такі пропозиції щодо застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів», – йдеться у документі.

Міністерству закордонних справ доручено подати інформацію компетентним органам ЄС, США і інших держав з метою розгляду ними питання про введення аналогічних санкцій.

Поділитись: