Кабінет міністрів України створив Державне бюро розслідувань та призначив шістьох з дев'яти членів конкурсної комісії. Про це заявив прем'єр-міністр Арсеній Яценюк на позачерговому засіданні уряду, передає «Українська Правда».

«Сьогодні нам треба створити Державне бюро розслідувань, затвердити склад конкурсної комісії від президента і Кабміна, а також вкотре звернутися до Верховної Ради, щоб вона прийняла про направлення своїх кандидатів до складу конкурсної комісії на обрання директора Держбюро», – сказав Яценюк.

Водночас прем'єр відзначив, що парламенту треба внести зміни до закону про ДБР, щоб функції слідства залишалися у прокуратури, поки ДБР не почне повноцінно працювати.

До складу конкурсної комісії від Кабміну увійшли заступник голови МВС Ека Згуладзе, перший заступник міністра юстиції Наталя Севастьянова і нардеп Антон Геращенко.

Нагадаємо, раніше президент України Петро Порошено підписав указ «Про визначення осіб до складу комісії з проведення конкурсу на зайняття посади Директора Державного бюро розслідувань». Також глава держави представив трьох кандидатів.

/фото kmu.gov.ua

Поділитись: