УКРАЇНА

Уряд ухвалить рішення про підвищення пенсій військовим з 1 січня — Гройсман

21 лютого, 2018 12:11
УКРАЇНА/Уряд ухвалить рішення про підвищення пенсій військовим з 1 січня — Гройсман
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України в середу, 21 лютого підвищить пенсії військовослужбовцям в середньому на 1,5 тисячі гривень з 1 січня.

Кабінет міністрів України в середу, 21 лютого підвищить пенсії військовослужбовцям в середньому на 1,5 тисячі гривень з 1 січня.

Про це повідомив прем'єр-міністр Володимир Гройсман під час засідання уряду.

Він додав, що дискусії по законопроекту можуть тривати ще кілька місяців.

Гройсман підкреслив, що пенсії для військових будуть підняті з 1 січня, незважаючи на те, коли буде прийнятий законопроект.

«Ми працювали довго над тим, щоб знайти варіанти рішень, щоб тимчасово підвищити пенсії військовослужбовцям і зробити це без змін до законодавства», — додав прем'єр.

За словами середу уряд ухвалить рішення, яким підвищить пенсії військовим в середньому на 1,5 тисячі гривень.

«Весь перерахунок всіх параметрів буде здійснено з 1 січня 2018 року», — пояснив він.

Водночас Гройсман зазначив, що консультації щодо законопроекту триватимут і закликав сторони процесу активізуватися для узгодження документа.

Раніше міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив, що реформа пенсійного забезпечення військових забезпечить збільшення розміру їх пенсій на 77%, а також диференціює пенсії учасників бойових дій.

Нагадаємо, Міністерство фінансів України дозволить отримувати пенсії, соціальні виплати та зарплатню робітникам державного сектору в приватних банках.

Пов`язані новини