Кабінет міністрів України збільшив одноразову матеріальну допомогу з 500 до 750 прожиткових мінімумів сім'ям військовослужбовців, загиблих під час виконання зобов'язань військової служби або внаслідок захворювання, пов'язаного з виконанням зобов'язань.

Кабінет міністрів України збільшив одноразову матеріальну допомогу з 500 до 750 прожиткових мінімумів сім’ям військовослужбовців, загиблих під час виконання зобов'язань військової служби або внаслідок захворювання, пов’язаного з виконанням зобов’язань.

Відповідне рішення уряд ухвалив 15 листопада. Прем’єр Володимир Гройсман зачитав рішення серед ухвалених без обговорення.

Водночас, як передає «Інтерфакс-Україна», розмір допомоги родині в разі загибелі військового в період проходження військової служби, внаслідок захворювання або нещасного випадку, що мали місце в період проходження ним військової служби, або при виконанні зобов’язань військової служби, служби у військовому резерві військовослужбовцям строкової служби, військовозобов’язаних та резервістів, які покликані на навчальні (або перевіркові) та спеціальні збори, не змінився й складає 500 прожиткових мінімумів.

Кабмін також збільшив з 250 до 400 прожиткових мінімумів для працездатних одноразову допомогу тим, хто отримав інвалідність з установленням I групи, з 200 до 300 прожиткових мінімумів — II групи, і з 150 до 250 для III групи.

Таким чином, уряд збільшив суму допомоги сім’ям загиблих на службі військових з 800 тисяч до 1,2 мільйонів гривень.
8 листопада уряд уже підвищив допомогу з 500 до 750 прожиткових мінімумів для сімей загиблих учасників АТО.

На засіданні 15 листопада уряд також підтримав нову стратегію розвитку МВС до 2020-го року.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile