УКРАЇНА

Уряду запропонували забезпечити всі українські школи Wi-Fi

30 серпня, 2018 19:45
УКРАЇНА/Уряду запропонували забезпечити всі українські школи Wi-Fi
Зберегти
Вигляд
Влада Одещини запропонувала уряду змінити закон про освіту, аби закріпити в ньому обов’язкове забезпечення всіх українських шкіл швидкісним інтернетом та Wi-Fi.

Влада Одещини запропонувала уряду змінити закон про освіту, аби закріпити в ньому обов’язкове забезпечення всіх українських шкіл швидкісним інтернетом та Wi-Fi.

Про це повідомляє прес-служба Одеської обласної держадміністрації.

Такі пропозиції очільник області Максим Степанов особисто передав міністерці освіти Лілії Гриневич під час її візиту в Одесу.

«Переконаний, що доступ до швидкісного інтернету слід закріпити законодавчо для всіх шкіл країни. Аби це не залежало від голови обласної чи районної адміністрацій. Для цього достатньо просто одного управлінського рішення. Тому ми підготували свої пропозиції до законопроекту. І я сподіваюся на підтримку. Цей проект не потребує великих коштів. А його позитивні результати всі відчують дуже скоро», — заявив Степанов.

За його словами, в Одеській області понад 99,5% навчальних закладів забезпечені інтернетом.

Зі свого боку Гріневич зазначила, що Одещина має один із найбільших показників по Україні за кількістю першокласників – майже 30 300 дітей.

Раніше в Міністерстві охорони здоров’я надали поради, як підготуватися до школи батькам та учням.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ Зробити школу цікавою: поради експертів з п'яти країн

У Міносвіти України заявили, що у школах створюватимуть комфортніші групи подовженого дня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Відірвати вчителів від дошки: які зміни чекають на українську школу

Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізовує Міністерство освіти і науки України. Першокласники, які підуть до школи 1 вересня 2018 року, навчатимуться за новою системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

Раніше міністерка освіти заявила, що з виділених урядом 998,8 мільйонів гривень на створення Нової української школи регіони використали лише 44,1%.

Міністерство освіти і науки розробило нову модель оцінювання у перших класах за новим Стандартом початкової школи.

Гімназії та ліцеї прийматимуть першокласників без конкурсу.

Більше про:
# школи
# школа
Пов`язані новини