Прем’єр-міністр України дав доручення Національній поліції у Запорізькій області цілодобово здійснювати ваговий контроль вантажівок та фур, що їздять дорогами області та обласного центру.

Це доручення Гончарук дав під час візиту до Запоріжжя 7 листопада, передає прес-служба уряду.

«В області ухвалили рішення, що управління Нацполіції та запорізьке управління Укртрансбезпеки мають цілодобово перевіряти всі вантажівки, які проїжджатимуть дорогами», — йдеться у повідомленні.

Так прем’єр доручив місцевій поліції обмежити рух фур по непризначених для цього дорогах, а Укртрансбезпеки спільно з поліцією — забезпечити цілодобове функціонування пунктів вагового контролю.

«Замість того, щоб цілодобово контролювати ситуацію на дорогах, обласне управління Укртрансбезпеки влаштувало відвертий саботаж — там відмовились виходити на роботу вночі. І тепер всі перевантажені фури перевозять грузи вночі, тим самим знищуючи дороги», — додають в уряді.

Також Гончарук заявив, що міст через Дніпро у Запоріжжі, який будують уже близько 15 років, мають збудувати вже у найближчі декілька років. Хоча б одна сторона цього мосту має запрацювати за 1-1,5 роки.

11 вересня Верховна Рада України ухвалила закон про здійснення габаритно-вагового контролю, який дозволить запровадити систему автоматичного зважування автомобілів під час руху.

Раніше в Укравтодорі повідомляли, що такі системи встановлять на під'їздах до Києва у жовтні.

Раніше у Верховній Раді зареєстрували законопроєкт, яким запроваджується автоматичне зважування вантажівок та підвищуються штрафи за порушення вимог щодо максимально допустимої ваги вантажів.

Поділитись: