Кабінет міністрів України доручив Міністерству регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ спільно з Державною аудиторською службою провести аудит теплопостачальників та того, як вони встановлюють тарифи на тепло та гарячу воду.

Відповідне рішення ухвалити під час засідання уряду 26 червня, передає прес-служба Кабміну.

Це рішення ухвалили під час розгляду питання щодо встановлення граничного розміру тарифу на тепло та гарячу воду для населення. Так, низка міністрів виступила проти обмеження тарифів на тепло, зокрема мотивуючи це тим, що таке рішення суперечить зобов'язанням України в межах програми співпраці з МВФ.

«Проведіть аудит, і потім кожен чиновник хай виходить на трибуну і говорить, що у нього все обґрунтовано, що немає втрат і ніхто не виводить гроші в офшори. Аудит і контроль, будемо обговорювати. Але залишати ситуацію такою, що люди у безвиході і платять, не можна», — заявив прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час ухвалення відповідного рішення.

Нагадаємо, що 26 червня уряд ухвалив рішення запровадити граничний розмір тарифів на тепло та гарячу воду на рівні 1400 гривень за гігакалорію.

Поділитись: