Міністерство культури та інформаційної політики розробляє механізм, який має унормувати терміни, в які організатори культурних заходів мають повернути кошти покупцям за скасовані масові заходи.

Про це у коментарі hromadske розповіла тимчасова виконувачка обов’язків міністра відомства Світлана Фоменко.

«Ми маємо визначити період, коли людина може претендувати на повернення грошей за подію, яка не відбулася. Тобто якщо це звичайний період, то це протягом 30 днів з моменту події, яка не відбулася. Якщо це, як зараз, відбуваються карантинні обмеження, то це протягом 90 днів за умови закінчення карантинних обмежень для того, щоб концертні оператори мали змогу накопичити певну кількість ресурсу», — розповіла вона.

За її словами, йдеться про всі події в галузі креативних індустрій, а не лише про державні.

«Навіть більше не про державні, адже оператори та організатори культурних подій зазвичай є приватними організаціями, томи ми більше говоримо про них зараз. Хоча, звичайно, державні так само залучені в цей процес», — пояснила Фоменко.

Фоменко також сказала, що уряд планує дозволити працювати всій культурній сфері, включно з кінотеатрами та концертами, на останньому етапі зняття карантинних обмежень. Попередньою датою розглядають 1 липня, однак є нюанси.

Вона також додала, що в уряді розглядають можливість спочатку відкрити кінотеатри з обмеженням у 30% заповнених місць у залі. Натомість це може бути не вигідно об'єктам господарювання.

Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!

Станом на ранок 19 травня у світі з початку пандемії зафіксували 4 млн 894 тисячі 220 випадків коронавірусного захворювання COVID-19. З них 1 млн 908 тисяч 65 людей одужали та 320 181 — померли. Наразі інфікованими залишається 2 млн 665 тисяч 974 людини.

В Україні вже виявили 18 876 хворих на COVID-19, з них 5 632 пацієнтів одужали, а 548 — померли.

Поділитись: