Кабінет міністрів України ухвалив рішення перейменувати найбільший порт в Україні — «Южний» — у порт «Південний».

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 17 квітня.

Зазначається, що раніше про перейменування порту повідомляв міністр інфраструктури України Володимир Омелян у своєму Facebook, однак потім виправив пост на те, що порт «буде перейменовано».

«Найбільший морський порт України «Южний» буде перейменовано у «Південний». Теж вважаю, що немає жодної різниці, якою мовою спілкуватися, тому за замовчуванням ставимо у налаштуваннях нації — українську мову», — повідомив Омелян.

Порт «Південний» розташований на узбережжі Чорного моря. Це найбільший та найбільш прибутковий порт України. За підсумками 2015 року порт посів 91-ше місце за вантажообігом серед всіх портів світу.

«І, що приємно, ріст морської галузі продовжується. За підсумками першого кварталу маємо 12% росту вантажопотоку», — додав Омелян.

Раніше повідомлялось, що в Адміністрації морських портів України планують скоротити кількість філій до 10. Наразі їх 13.

Нагадаємо, Адміністрація морпортів представила проект будівництва терміналу для прийому, обробки та зберігання скрапленого газу (СПГ) у річковому порті Рені, що знаходиться у дельті Дунаю.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile