Кабінет міністрів України перейменує порт «Южний» у «Південний».

ОНОВЛЕНО: У попередній версії новини ми повідомляли, спираючись на пост міністра інфраструктури у Facebook, що порт уже перейменували. Однак, відповідно до повідомлення прес-служби Мінінфраструктури, відповідне рішення уряд наразі не схвалив. Його направили на розгляд урядового комітету.

Про це повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

За його словами, відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 10 квітня.

«Найбільший морський порт України «Южний» буде перейменовано у «Південний». Теж вважаю, що немає жодної різниці, якою мовою спілкуватися, тому за замовчуванням ставимо у налаштуваннях нації — українську мову», — повідомив Омелян.

Порт «Південний» розташований на узбережжі Чорного моря. Це найбільший та найбільш прибутковий порт України. За підсумками 2015 року порт посів 91-ше місце за вантажообігом серед всіх портів світу.

«І, що приємно, ріст морської галузі продовжується. За підсумками першого кварталу маємо 12% росту вантажопотоку», — додав Омелян.

Раніше повідомлялось, що в Адміністрації морських портів України планують скоротити кількість філій до 10. Наразі їх 13.

Нагадаємо, Адміністрація морпортів представила проект будівництва терміналу для прийому, обробки та зберігання скрапленого газу (СПГ) у річковому порті Рені, що знаходиться у дельті Дунаю.

Поділитись: