За словами прем’єр-міністра України, у 2019 році уряд планує профінансувати Фонд підтримки інновацій на 300-350 мільйонів гривень.

«Так, з наступного року запрацюють Фонд підтримки інновацій з обсягом фінансування 300-350 млн грн, Фонд енергоефективності, бюджет якого сягне близько 14 млрд грн, продовжиться робота над запуском експортно-кредитної агенції», — йдеться у повідомленні прес-служби уряду за підсумком виступу прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана 11 грудня.

Також голова уряду анонсував програми секторальної підтримки, зокрема надання пільг підприємствам за модернізацію їхнього виробництва.

Нагадаємо, що Фонд розвитку інновацій створили рішенням уряду 7 листопада. На його діяльність у 2018 році передбачили 50 мільйонів гривень.

26 липня в уряді розробили постанову, якою пропонується надавати фінансування інноваційним стартапам за допомогою системи Prozorro.

«Проекти відбиратимуть на прозорому конкурсі із застосуванням платформи ProZorro. Це модель, коли реалізація соціально або ринково доцільного винаходу співфінансується державою та приватним інвестором», — повідомив тоді міністр економічного розвитку Степан Кубів.

Також напередодні Кабмін створив Фонд державного стимулювання винаходів.

Раніше повідомлялось, що український школяр із Закарпаття Валентин Фречка здобув золоту медаль у категорії «Наука» на «Олімпіаді геніїв» у США. 

Раніше повідомлялось, що український стартап залучив 15 тисяч євро за перемогу у конкурсі від Volkswagen.

Поділитись: