Кабінет міністрів ухвалив постанову, якою погодив підвищення зарплатні вчителів з 1 січня 2019 року.

Міністерка освіти Лілія Гриневич пояснила, що найбільше підвищення зарплатні (на 20%) отримають науково-педагогічні працівники університетів.

«За останні 2 роки ми суттєво підвищили зарплати педагогам – вчителям, вихователям у дитсадках. Однак, жодне із цих підвищень не стосувалося викладачів – науково-педагогічних працівників, які працюють у наших університетах. Цьогоріч саме вони отримають найбільше збільшення заробітної плати», — сказала Гриневич.

Зарплати інших педагогів, як і решти бюджетників, у 2019 році зростуть на 9%.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ Бюджет-2019: дорога СБУ та дешевий уряд

Раніше міністерка освіти пояснила, що входить до нового освітнього простору: столи та парти, дошки, стенди, настільні ігри, полички для зберігання робіт дітей, куточок для дослідів, килим для сидіння, крісла-пуфи, бібліотека та стіл, стілець, комп'ютер, шафи для вчителя.

ДИВІТЬСЯ ТАКОЖ: «Якщо вчитель не зміниться, «Нової української школи» не буде» — заступник міністра освіти

Нова українська школа – це назва реформи загальної середньої освіти, яку реалізовує Міністерство освіти і науки України. Першокласники, які підуть до школи 1 вересня 2018 року, навчатимуться за новою системою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Нова українська школа — це школа для життя у XXI столітті» — інтерв'ю з міністром освіти і науки України

Поділитись: