На позачерговому засіданні Кабінет міністрів ухвалив ініціативу Міністерства охорони здоров’я щодо пом’якшення карантину, яке стосуються проведення спортивних змагань та зовнішнього незалежного оцінювання.

Про це під час брифінгу 30 травня повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

Так, відтепер люди віком старше 60 років, які є представниками спортивних клубів або тренерсько-викладацького персоналу, можуть брати участь в організації та проведенні спортивних змагань.

«Це було відповідне звернення до нас спортивної спільноти, тому воно потребувало внесення відповідних змін до постанови (щодо карантину — ред.)», — зазначив міністр.

Що стосується проведення ЗНО, ті, хто для складання цього іспиту приїжджають в Україну з-за кордону чи перетинають лінію зіткнення з тимчасово окупованих територій, не повинні перебувати на самоізоляції чи обсервації.

Нагадаємо, 20 травня 2020 року Кабінет міністрів України ухвалив постанову, в якій прописав критерії для послаблення карантинних обмежень. 

До таких критеріїв відносяться:

  • загальна кількість нових випадків COVID-19 за останні 7 днів на 100 тисяч населення (інцидентність). Вона має становити менше ніж 12 людей на 100 тисяч населення;
  • середня кількість ПЛР-тестувань. Потрібно понад 12 на 100 тисяч населення протягом останніх 7 днів;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я, визначених для госпіталізації пацієнтів з підтвердженим випадком COVID-19. Потрібен показник менше ніж 50%.
Інформаційна гігієна не менш важлива за особисту. Ми працюємо навіть в умовах карантину і піклуємось про новини, які ви отримуєте! Підтримайте нас на Спільнокошті! Підтримайте незалежну журналістику!
Поділитись: