Економіка

Уряд продовжив заборону на ввезення товарів з Росії

РБК-Україна
Економіка/Уряд продовжив заборону на ввезення товарів з Росії
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів України ухвалив рішення продовжити заборону на ввезення низки продуктів харчування, а також деяких інших товарів, що вироблені в Росії, на територію України.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 18 грудня, повідомляє «РБК-Україна», посилаючись на текст відповідної постанови.

У затверджений раніше перелік включені також нові позиції. Зокрема, поліетилен з питомою вагою 0,94 або більше, а також полівінілхлорид, не змішаний з іншими речовинами, сульфат амонію, суміш нітрату амонію з карбонатом кальцію або іншими неорганічними речовинами, що не є добривами.

Нагадаємо, у січні 2016 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів про заборону ввезення в Україну низки російських товарів.

У перелік російських товарів, заборонених до ввезення на митну територію України, потрапили: м'ясо великої рогатої худоби, птиці та свинина (свіже, охолоджене або заморожене), м'ясо і їстівні м'ясні субпродукти, солоні або в розсолі, риба і ракоподібні, молочні продукти, плавлені сири, кава, чай, харчові суміші, кондитерські та хлібобулочні вироби, картопля, продукти дитячого харчування, макаронні вироби, соуси, смакові добавки та приправи, пиво, спирт, горілка, корми для кішок і собак, сигарети з фільтром, засоби для миття шкіри, інсектициди, фунгіциди, гербіциди, родентициди, обладнання для залізниць та трамвайних колій, дизель-електричні локомотиви.

Пов`язані новини