Кабінет міністрів України почне публікувати інформацію про всі доходи міністрів на своєму сайті.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 15 січня, повідомив міністр Кабінету міністрів Дмитро Дубілет.

«Ми вирішили зробити дуже просту штуку: ми будемо офіційно публікувати щомісяця всі доходи, які отримують наші посадовці. На сайті Кабінету міністрів буде щомісяця публікуватись той дохід, який отримують міністри, їхні заступники, для того, щоб не було цієї гри, коли ЗМІ запитали, ми відповіли і вирує постійно дискусія», — повідомив Дубілет.

Він зазначив, що доходи міністрів з'являться також показники ефективності роботи міністрів. Саме від виконання цих показників і залежатиме рівень доходів.

За словами Дубілета, середня зарплата голови українського уряду за 4 відпрацьованих місяці склала 61 тисячу гривень, а зарплата міністра культури Володимира Бородянського складає 37,8 тисячі гривень, хоча у грудні він отримав 91 тисячу гривень. За даними Держстату, у листопаді 2019 року середня зарплата в Україні складала 10679 гривень на місяць.

Зазначимо, що напередодні ЗМІ поширили інформацію про заробітні плати міністрів, через що депутати Верховної Ради викликали міністрів для доповіді про доходи міністрів під час години запитань до уряду 17 січня.

Поділитись: