Кабінет міністрів створив Державну службу у справах ветеранів шляхом ліквідації Державної служби у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції.

Відповідне рішення уряд ухвалив 14 листопада.

Зазначають, що нова служба буде правонаступницею Держслужби у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції. Гранична кількість працівників служби — 150 людей.

Уряд вже визначив голову з ліквідації попередньої служби — перший заступник її глави Ігор Мальцев.

Напередодні депутат, голова комітету зі справ ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков заявив про неможливість одночасного реформування Держслужби у справах ветеранів та створення нового міністерства у справах ветеранів, зазначає «Інтерфакс».

За його словами, реорганізація Держслужби не вирішує ключові проблеми, ними має займатися окреме міністерство ветеранів.

Третьяков зазначив, що Гройсман визнав неефективну роботу міністра соціальної політики Андрія Реви в питанні соцзахисту ветеранів, проте «вирішив тягнути час, замість того, аби вирішити проблему по суті».

За декілька днів до рішення уряду під Кабінетом міністрів України «Національний Корпус» разом з учасниками бойових дій вимагали від уряду створення Міністерства у справах ветеранів.

У квітні міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що Міністерство у справах ветеранів має бути створено до 1 січня 2019 року.

У лютому Верховна Рада звернулася до Кабінету міністрів щодо створення Міністерства України у справах ветеранів. Воно має стати центральним органом виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.

Поділитись: