Війна

Уряд створив Держслужбу у справах ветеранів шляхом ліквідації служби у справах ветеранів та учасників АТО

Інтерфакс
Війна/Уряд створив Держслужбу у справах ветеранів шляхом ліквідації служби у справах ветеранів та учасників АТО
Зберегти
Вигляд
Кабінет міністрів створив Державну службу у справах ветеранів шляхом ліквідації Державної служби у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції.

Відповідне рішення уряд ухвалив 14 листопада.

Зазначають, що нова служба буде правонаступницею Держслужби у справах ветеранів війни та учасників Антитерористичної операції. Гранична кількість працівників служби — 150 людей.

Уряд вже визначив голову з ліквідації попередньої служби — перший заступник її глави Ігор Мальцев.

Напередодні депутат, голова комітету зі справ ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО та людей з інвалідністю Олександр Третьяков заявив про неможливість одночасного реформування Держслужби у справах ветеранів та створення нового міністерства у справах ветеранів, зазначає «Інтерфакс».

За його словами, реорганізація Держслужби не вирішує ключові проблеми, ними має займатися окреме міністерство ветеранів.

Третьяков зазначив, що Гройсман визнав неефективну роботу міністра соціальної політики Андрія Реви в питанні соцзахисту ветеранів, проте «вирішив тягнути час, замість того, аби вирішити проблему по суті».

За декілька днів до рішення уряду під Кабінетом міністрів України «Національний Корпус» разом з учасниками бойових дій вимагали від уряду створення Міністерства у справах ветеранів.

У квітні міністр соціальної політики України Андрій Рева заявив, що Міністерство у справах ветеранів має бути створено до 1 січня 2019 року.

У лютому Верховна Рада звернулася до Кабінету міністрів щодо створення Міністерства України у справах ветеранів. Воно має стати центральним органом виконавчої влади для забезпечення формування та реалізації державної політики у сфері соціального захисту ветеранів війни.

Пов`язані новини
Життя
20 лютого 2019
Уряд затвердив національний план управління відходами до 2030 року
Кабінет міністрів України затвердив національний план управління відходами до 2030-го року. Таке рішення ухвалили на засіданні уряду в середу, 20 лютого, повідомив міністр екології Остап Семерак.За його словами, цей план підтримала делегація Євросоюзу, він є важливим кроком щодо приведення вітчизняного законодавства до європейських норм управління відходами.«Це не просто важливий стратегічний документ, який уперше за всі роки незалежності України визначає як маємо і будемо поводитися з відходами, але й визначає практичні заходи, які дозволять нарешті навести лад у цій сфері» — зазначив Семерак.Він наголосив, що за період до 2030-го року Україна має щорічно виконувати низку таких завдань і практичних заходів, які визначає Нацплан. Згідно з ним передбачено перелік регіональних планів «із точним аналізом ситуації у регіонах та визначенням необхідної кількості інфраструктурних об’єктів, зокрема, сміттєпереробних заводів, ліній тощо».Міністр екології також зауважив, що для того, аби ці регіональні програми працювали, мають бути внесені зміни до національного законодавства, яке регулює сферу управління з відходами.Раніше у Фонді енергоефективності України розробили концепцію енергетичної утилізації сміття, як передбачає створення на основі сміттєвих полігонів об'єктів альтернативної енергетики.Улітку 2018-го року Комунальне підприємство Київської міської держадміністрації «Київкомунсервіс» оголосило конкурс на визначення виконавця послуг з облаштування підприємства з переробки, обробки та захоронення побутових відходів у Києві.
Перевірено
Зберегти