Речник штабу Володимира Зеленського, Дмитро Разумков, прокоментував показ бюлетеня кандидатом, за що на нього склали адміністративний протокол.

На думку Разумкова, «усі порушують закон» — «питання лише в підході до порушення цього закону».

«По-перше, це було адміністративне правопорушення. Я думаю, що і ви (журналістка, яка запитувала — ред.), і всі громадяни нашої країни рано чи пізно порушували Адміністративний кодекс. Не бачу в цьому великої проблеми. Треба просто визнавати свої помилки й відповідати за скоєне», — сказав Разумков.

«Якщо ж ми говоримо про кримінальне правопорушення, я вам ще раз повторю фразу Володимира Олександровича Зеленського, він моральна людина, яка відповідає за свої дії та свої вчинки, на відміну від багатьох своїх опонентів», — додав речник штабу.

Зазначимо, що в ефірі програми «Право на владу» Зеленський пообіцяв піти у відставку, якщо порушить закон.

З чого все почалося:

  • Під час голосування у другому турі президентських виборів Зеленський показав журналістам свій бюлетень і позував з ним для камер.
  • Після чого у штаб Зеленського приїхала поліція та виписала адміністративний протокол за показ бюлетеня на виборчій дільниці.

21 квітня українці в другому турі голосують за президента України — обирають між коміком Володимиром Зеленським (висунутим партією «Слуга народу») і чинним президентом Петром Порошенком (самовисуванець).

Поділитись: