Український боксер Олександр Усик заявив, що не відмовиться від громадянства України, навіть якщо йому хтось запропонує інший паспорт.

Український боксер Олександр Усик заявив, що не відмовиться від громадянства України, навіть якщо йому хтось запропонує інший паспорт.

Про це повідомляє канал «112 Україна».

Уиск заявив, що йому не потрібно ніяке інше громадянство, крім українського.

«Мені ніхто ніколи не пропонував змінити громадянство. Якщо би мені навіть запропонували — я ж українець, навіщо мені змінювати громадянство. У мене є країна, є паспорт, дім, в мене все є. Мені не потрібно багато паспортів, я з цим можу усюди їздити, і я це роблю», — наголосив боксер.

Також Усик зазначив, що не критикує діючу владу, бо хоче просто займатися своєю справою, а не когось критикувати.

«Мені здається, що кожному з нас треба прийти, щоби не критикувати когось, а займатися своєю справою», — сказав він.

Раніше Усик заявив, що відмовився від звання Героя України.

Нагадаємо, український боксер Олександр Усик переміг росіянина Мурата Гассієва у фіналі Всесвітньої суперсерії боксу. Таким чином Усик став першим в історії українцем, який став абсолютним чемпіоном світу в першій важкій вазі.

Цей бій став найбільш важливим у професійній кар'єрі Усика. Українець здобув Кубок Мохаммеда Алі.  Бій відбувся в Москві на стадіоні «Олімпійський». 

22 липня прем'єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що запропонує президенту присвоїти Усику звання Героя України після перемоги над Гассієвим.

Поділитись: