ENRU

«Утрєнік» у новорічну ніч на Громадському

У новорічну ніч на Громадському не буде записаних програм з Олегом Винником та Ольгою Поляковою. Тільки прямий ефір, тільки найкращі та найщиріші гості, які розкажуть про свої дитячі святкування в костюмах зайчиків та сніжинок, а також підсумують свій 2017 рік.

У неформальній атмосфері ведучі Саша Чернова та Сергій Захарченко поспілкуються із гостями, серед яких: актор та режисер Ігор Котловський, який знімався в українській стрічці «Червоний», Ясею Кравченко, ведучою шоу разом із Майклом Щуром та засновницею «Дикого театру», актором, який зіграв Іллю Муромця у фільмі «Сторожова застава» – Олегом Волощенком, а також із хлопцем, який є прикладом для підлітків із ВІЛ-позитивним статусом, Данею Столбуновим. Ви почуєте музичний live від журналістки Громадського та композиторки Олени Ребрик. Звісно, у новорічний прямий ефір прийде й символ майбутнього року, року собаки – мандрівна Чапаті, яка за останній рік разом із своїми господарями стала справжньою зіркою соцмереж.

Ми будемо разом слідкувати за тим, що відбувається на Софійської площі — там працюватимуть наші Наталка Гуменюк та Діма Реплянчук.

Ніч з 31 грудна на 1 січня, з 22:30 до 00:30 Громадське запрошує зустріти 2018-й рік разом.

Святкуйте із Громадським!