УКРАЇНА

Ув’язненого в РФ журналіста Сущенка відвідав український консул

28 лютого, 2017 17:37
УКРАЇНА/Ув’язненого в РФ журналіста Сущенка відвідав український консул
Зберегти
Вигляд
Журналіста Романа Сущенка, ув’язненого в Росії, відвідали адвокат Марк Фейгін та український консул Генадій Браскаленко.

Журналіста Романа Сущенка, ув’язненого в Росії, відвідали адвокат Марк Фейгін та український консул Генадій Браскаленко.

Про це повідомляє «Укрінформ».

«Минулого тижня в Росії були довгі вихідні, тому в СІЗО було важко потрапити. А сьогодні побував у Романа Сущенка. Він сидить з тим самим співкамерником, стосунки нормальні. Романові, нарешті, передали холодильник. Після мене його відвідав консул України Геннадій Брескаленко», — сказав Фейгін.

Адвокат також уточнив, що, як і планував раніше, подав папери, отримані з України і відхилені Слідчим управлінням ФСБ (довідка від ГУР МОУ, що Сущенко не проходив у них службу та свідоцтво про закінчення Романом Сущенком КНУ), тепер вже з нотаріально завіреним перекладом російською.

Фейгін уточнив, що відмова в залученні цих паперів незаконна, оскільки, згідно з договором про взаємну правову допомогу, російські структури зобов'язані приймати їх будь-якою мовою і вже самостійно забезпечувати автентичний переклад.

Нагадаємо, що 14 лютого Міський суд Москви відхилив апеляційну скаргу захисту українського журналіста Романа Сущенка на продовження арешту до 30 квітня.

Раніше Марк Фейгін, адвокат українського журналіста Романа Сущенка, якого незаконно утримують у Росії, подав апеляцію на рішення російського суду про продовження арешту свого підзахисного.

Нагадаємо, 30 вересня в Москві був затриманий кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів.

Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Більше про:
# Роман Сущенко
Пов`язані новини