ENRU

Ув’язнений в РФ Сущенко з лютого не отримував листів родини — дружина

Незаконно ув’язнений в Росії український журналіст Роман Сущенко з лютого не може отримати листів від родини.

Про це в інтерв’ю «Новой газете» повідомила дружина журналіста Анжеліка Сущенко.

«Із найболісніших для нас зараз проблем залишається така, що адміністрація СІЗО повністю припинила наше спілкування поштою. Роман не може отримати з лютого наші листи і малюнки сина Максима, і ми не отримуємо від нього ніяких листів. Ну, можливо, це такий тиск на Романа. Хоча ми і з цим справляємося, завдяки відвідинам адвоката і українського консула», — повідомила дружина затриманого.

Анжеліка Сущенко також додала, що вона обізнана у просуванні справи чоловіка у тій мірі, «яка не зашкодить Роману і його захисту».

Нагадаємо, 30 вересня в Москві був затриманий кореспондент Українського національного інформаційного агентства «Укрінформ» у Франції Роман Сущенко, який приїхав до Росії відвідати родичів. Лефортовський суд Москви заарештував журналіста на два місяці.

7 жовтня Федеральна служба безпеки Росії висунула Сущенку офіційне звинувачення у шпигунстві.

14 лютого Міський суд Москви відхилив апеляційну скаргу захисту українського журналіста Романа Сущенка на продовження арешту до 30 квітня. Фейгін подав апеляцію на рішення російського суду про продовження арешту свого підзахисного.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram