В Узбекистані уряд достроково скасував запроваджений у липні 2015 року тимчасовий, терміном на 1 рік, імпортний збір у розмірі 5% на товари українського походження, йдеться в повідомленні Міністерства зовнішньоекономічних зв'язків, торгівлі та інвестицій країни.

«Республікою Узбекистан достроково скасовано раніше запроваджений додатковий імпортний збір стосовно товарів, які походять з України», – йдеться в повідомленні.

Як зазначається, збір був запроваджений з метою захисту економічних інтересів Узбекистану у відповідь на рішення уряду України запровадити у лютому 2015 року тимчасовий, терміном на рік, імпортний збір у розмірі 5-10% на імпортні товари, в тому числі узбецького походження.

Скасування рішення українського уряду про імпортний збір зумовило аналогічні дії узбецького уряду, підкреслили в Міністерстві зовнішніх зв'язків Узбекистану.

Коментуючи прийняте Узбекистаном рішення, торговий представник України Наталія Микольська зазначила, що прийняттю відповідного рішення сприяла активна робота з української сторони.

«Узбекистан скасував додатковий імпортний збір на українські товари. Це результат роботи 5 місяців», – написала Микольська в Facebook.

Раніше стало відомо у 2015 році імпорт автотранспорту в Україну впав на 41%.

/фото sputniknews-uz.com/

Поділитись: