Життя

Уздовж кордону бойовики ведуть партизанську війну – Держприкордонслужба

Життя/Уздовж кордону бойовики ведуть партизанську війну – Держприкордонслужба
Зберегти
Вигляд

Обстановка на кордоні набула нових ознак, які полягають у веденні терористами «партизанської» війни шляхом здійснення раптових обстрілів підрозділів Держприкордонслужби та сил АТО. Про це повідомляє прес-служба ДПС.

З 23.40 до 23.52 7 липня здійснено мінометний обстріл місця дислокації угруповання прикордонників, яке розташовувалося поблизу місцевого пункту пропуску «Юганівка» в Луганській області. Обстріл здійснювався терористами з відстані 2-х кілометрів, напад було відбито. Під час бою 9 військовослужбовців отримали незначні осколкові поранення.

Також сьогодні вночі було обстріляно прикордонні підрозділи в районі населеного пункту Дякове (з 3.00 до 3.30) та пункту пропуску «Довжанський» (з 4.00 до 4.40). Постраждалих з боку прикордонників немає.

Крім того прикордонним нарядом за 50 метрів від кордону з Росією в Донецькій області на землі було виявлено безпілотний літальний апарат.

О 22.00 07 липня в пункті пропуску «Успенка» (Донецька область) виявлено громадянина РФ причетного до одного з терористичних угруповань. У затриманого знайшли посвідчення народного ополченця «ДНР» (підписане Стрелковим І.І.), блокнот з записами контактних телефонів та інструкціями по виходу на зв'язок, карти міст (Слов’янськ, Краматорськ, Донецьк, Амвросіївка), чотири комплекти військової польової форми та три пари армійського взуття, багнет, протигаз, підсумок для магазинів, банківські картки, дві УКХ радіостанції з запасними антенами та зарядними пристроями, GPS-навігатор, три мобільні телефони, фотоапарат тощо.

Прикордонна служба Росії продовжує укріплювати пункти пропуску на кордоні з Україною для протидії терористам, що починають втікати з України. У пункті пропуску через державний кордон «Троєбортне» (навпроти українського пункту пропуску «Бачівськ») споруджено бруствери та тривають роботи щодо укріплення їх мішками з піском. На в’їзд до РФ проводиться повний огляд всіх транспортних засобів без виключення.

Відмічається прибуття та розосередження в російському прикордонні угруповань Збройних сил Росії навпроти ділянок кордону, що межують з Луганською, Харківською та Сумською областями.

Пов`язані новини