У 2018 році Міжнародний аеропорт «Бориспіль» планує залучити кілька нових авіакомпаній.

У 2018 році Міжнародний аеропорт «Бориспіль» планує залучити кілька нових авіакомпаній.

Про це повідомляє кореспондент Громадського.

«Йде робота с чотирма авіакомпаніями. Ми дуже сподіваємося, що вони крім свого бажання ще й підтвердять своїми діями», — повідомив у коментарі Громадського перший заступник генерального директора «Борисполя» Євген Дихне.

Він висловив сподівання, що формалізувати відносини з новими компаніями буде легше завдяки новим знижкам до тарифів, які аеропорт презентував на початку лютого.

«Я сподіваюсь, що 2018 рік буде не менш успішним з точки зору залучення нових компаній, ніж 2017-й», — резюмував топ-менеджер.

Щодо переговорів з авіакомпанією Ryanair Дихне сказав, що наразі активної фази немає.

«Ми не ведемо з ними (Ryanair - ред.) наразі якихось переговорів щодо нашого контракту. У нас погоджено з ними контракт. Він ще не підписаний, але погоджений», — запевнив Євген Дихне.

На початку лютого аеропорт «Бориспіль» опублікував «Положення про застосування Знижувальних коефіцієнтів до Аеропортових зборів, що стягуються у ДП МА «Бориспіль».

Згідно з ним авіакомпанії, які збільшують кількість перевезених пасажирів, виконаних рейсів та залучають трансферних пасажирів, будуть отримувати знижки до чинних тарифів. Новий документ має діяти з 1 лютого 2018 року. Але він запрацює лише після затвердження фінансового плану «Борисполя».

22 лютого 2018-го Міністерство інфраструктури України заявило, що провело успішні переговори з представниками ірландського лоукостера Ryanair щодо заходу авіакомпанії на український ринок.

15 лютого в Ryanair підтвердили вихід на український ринок. Менеджмент компанії підтвердив слова міністра інфраструктури Володимира Омеляна про те, що авіакомпанія восени почне літати у Київ і Львів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Сага про лоукости: чи зупинять судові позови МАУ прихід Ryanair в Україну.

Поділитись: