ENRU

В аеропорту Дубаї встановлять акваріум з віртуальними рибками для розпізнавання облич

Замість кількох етапів огляду в аеропорту Дубаї встановлять туннель-акваріум з віртуальними рибками для розпізнавання облич.

Про це повідомляє The National.

Тунелі будуть оснащені 80 камерами, які можуть сканувати обличчя і райдужні оболонки очей пасажирів, поки вони йдуть через акваріум. Зазначається, що на екрани можна виводити не тільки морських тварин і океани, а й різноманітні ландшафти або рекламу.

В кінці тунелю пасажиру, в залежності від результатів сканування особи покажуть або зелене повідомлення з побажанням хорошої подорожі, або червоне з попередженням для служби безпеки.

Один з чиновників зазначив, що акваріум не тільки приховує камери для розпізнавання осіб, але ще й привертає увагу пасажирів, щоб вони частіше озиралися на всі боки і система могла отримати максимальну кількість ракурсів їх облич.

Проект розробили за 18 місяців брейншторму спільно з авіакомпанією Emirates. Перші віртуальні майданчики планують встановити наприкінці літа 2018-го року, а повністю оснастити аеропорт ними повинні до 2020-го року.

Причиною впровадження системи стало те, що кількість пасажирів, що проходять через аеропорт Дубаї з кожним роком зростає, і вони витрачають багато часу на огляди і перевірки.

Раніше повідомлялось, що у Дубаї до кінця року вулиці патрулюватимуть робомобілі з безпілотниками.

Підписуйтесь на наш канал у Telegram