Унаслідок нападу бойовиків-талібів на базу афганських військових у центральній частині Афганістану загинули десятки співробітників служб безпеки. За даними агентства Reuters, кількість загаиблих складає 126 осіб.

Зазначається, що якщо кількість жертв підтвердиться, цей напад стане одним із «найбільш смертоносніших нападів повстанців за останні місяці».

Напад стався у провінці Вардак на захід від Кабула: бойовики в'їхали у пункт пропуску на автомобілі, заповненому вибухівкою, згодом нападники відкрили вогонь по навчальному центру.

«Унаслідок вибуху всередині військового навчального центру загинули 126 осіб, серед загиблих восьмеро спеціальних призначенців», — повідомив Reuters анонімно високопоставлений чиновник міністерства оборони у Кабулі.

Місцеві чиновники офіційно повідомили, що під час нападу талібі загинули «десятки військовослужбовців і співробітників Служби нацбезпеки», однак кількість жертв не вказали.

Напередодні в Афганістані унаслідок нападу на екіпаж губернатора південної провінції Логар загинули 8 осіб, ще десятеро отримали поранення.

Поділитись: