В Афганістані розбився вертоліт Мі-8, що належить молдавській компанії «Valan international cargo», Унаслідок катастрофи загинули 2 члени екіпажу — громадяни України, та 10 військовослужбовців.

В Афганістані розбився вертоліт Мі-8, що належить молдовській компанії «Valan international cargo». Унаслідок катастрофи загинули 2 члени екіпажу — громадяни України, та 10 військовослужбовців. 

Про це повідомляє «Интерфакс» із посиланням на орган цивільної авіації Молдови.

На борту молдавського вертольота, який виконував місії за контрактом з ООН, знаходилося троє членів екіпажу — громадяни України, та 11 афганських військовослужбовців.

За поперердньою інформацією, вертоліт впав з висоти 15 метрів невдовзі після зльоту з військової бази 209 корпусу армії Афганістану, розташованої в Мазарі-Шаріфі.

Громадське звернулося до МЗС України за коментарем.

30 серпня в Ефіопії розбився військовий вертоліт: 18 людей загинули. У поліції заявили, що вертоліт впав зранку 30 серпня в регіоні Ороміа. Він прямував зі східного міста Дайр Дава на авіабазу Бішофту, що на південному сході від столиці Аддис-Абеби.

На початку серпня у Красноярському краї в Росії розбився вертоліт Мі-8 з 18 людьми на борту, усі вони загинули. Слідчий комітет Росії порушив кримінальну справу про порушення правил безпеки та експлуатації повітряного судна. За попередньою інформацією, пасажирське судно зіткнулося з зовнішньою підвіскою вертольота з вантажем, після чого пасажирський вертоліт впав та згорів.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile