Війна

В Алеппо 300 тисяч сирійців голодують в облозі

Війна/В Алеппо 300 тисяч сирійців голодують в облозі
Зберегти
Вигляд

Понад 300 тисяч людей голодують в сирійському місті Алеппо, яке вже два тижні знаходиться в облозі урядових військ Башара Асада.

Про це в ефірі Громадського повідомила представниця The Syria Campaign Лейла Кікі.

«В Алеппо більш як 300 тисяч людей перебувають в облозі вже понад два тижні, урядові війська захопили головну дорогу під назвою Кастелло, що веде у місто. Ця дорога повністю зруйнована. Я думаю поняття «перебувати в облозі» добре відоме всім, але я нагадаю що це означає, що люди не можуть нікуди виїхати, допомога не може бути доставлена», — сказала Лейла Кікі.

За її словами, у заблокованому місті багато поранених та хворих, однак їм не можуть надати медичну допомогу.

«Ресурси закінчуються, навіть звичайні овочі – на вагу золота. Люди роблять все, щоб вижити. Але ситуація погіршується щодня, конфлікт триває, ресурсів обмаль, а тепер і доставка гуманітарного вантажу під великим питанням», — додала Кікі.

Нагадаємо, у сирійській провінції Алеппо під час обстрілу гуманітарного конвою 18 з 31 вантажних автомобілів ООН і «Червоного Півмісяця» були знищені.

Держдепартамент США заявив, що сирійські військові та Росія знали маршрут обстріляного конвою. Однак, Міноборони РФ заперечує причетність до авіаударів по гумконвою в Сирії.

В ОНН називають обстріл гумконвою в Сирії військовим злочином і заявляють, що всі конвої допомоги в Сирію призупинено.

Пов`язані новини