В анексованому Криму, в місті Саки співробітники ФСБ затримали проукраїнського активіста Олега Приходька та його дружину Людмилу.

Про це повідомляє Кримська правозахисна група.

Так, повідомляється, що активіста затримали 9 жовтня, а його дружину 10 жовтня.

«Йому та його дружині сказали, що будуть проводити ”огляд” гаражів. Приходько пішов із ними без верхнього одягу й без телефону та додому не повернувся», — йдеться в повідомленні.

Родичі дзвонили до поліції, але безрезультатно.

Водночас, донька активіста повідомила, що вранці 10 жовтня затримали Людмилу Приходько.

«Де зараз перебувають Олег і Людмила Приходьки, донці не відомо», — повідомили правозахисники.

Також зазначається, що у вересні Приходька та його дружину допитували співробітники ФСБ. Вони запитували у Приходька, чи брав він участь у подіях на Майдані в Києві в 2014 році.

Раніше повідомлялось, що в анексованому Криму російські силовики затримали проукраїнського активіста з Сак Олега Приходька.

Нагадаємо, 8 лютого 2019 року співробітники кримського главку ФСБ провели обшук в Олега Приходька в селі Оріхове Сакського району. У нього вилучили українську символіку, прапори партії "Свобода", червоно-чорні прапори, портрет Степана Бандери, техніку й домашні CD-диски. Після обшуків Приходька повезли до Сімферополя, де допитували про його діяльність і зв'язки на материковій частині України.

Поділитись: