На території анексованого Криму податкова служба почне роботу в новому форматі, повідомив заступник керівника підконтрольного окупаційній владі управління податкової служби Криму Різа Алієв, пишуть «Крим.Реалії».

Як зазначається, кожна операція з готівковими коштами проходитиме через контрольно-касову техніку і потраплятиме на центральний сервер податкової служби, таким чином у податковій зможуть отримувати всі відомості про покупку в режимі реального часу.

«Це зроблили для обліку всієї готівки, що перебуває в обігу в державі... Тобто кожна операція потраплятиме на центральний сервер до податкової служби. Оператори фіскальних даних резервуватимуть і зберігатимуть її до 5 років. Ми отримаємо єдину картинку по країні, і кожен користувач, не тільки той, хто надає послуги через контрольно-касову техніку, а й покупець, зможе отримувати свій чек в електронному вигляді, на гаджет», – розповів Алієв.

За його даними, із зареєстрованих у Криму 16 тисяч контрольно-касових апаратів модернізації потребує 65% техніки. Остаточний термін заміни техніки – 1 липня 2017 року.

Поділитись: