УКРАЇНА

У суді над політв'язнем Чийгозом допитали представників «народного ополчення Криму»

УКРАЇНА/У суді над політв'язнем Чийгозом допитали представників «народного ополчення Криму»
Зберегти
Вигляд
lead

Сьогодні в будівлі Верховного Суду анексованого Росією Криму проходить чергове засідання по справі заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза.

За повідомленням адвоката Ніколая Полозова, на засіданні допитали потерпілих Володимира Котенко, Віктора Бутягу і Гарольда Дроздова, які були членами так званого «народного ополчення Криму». Ще двоє потерпілих на засідання не з'явились, хоча за клопотанням прокуратури їх мали доставити до суду примусово. На цьому засідання було завершено.

29 вересня Суд в анексованому Росією Криму продовжив арешт для заступника голови Меджлісу кримськотатарського народу Ахтема Чийгоза до січня 2017 року.

Нагадаємо, 26 лютого 2014 року  у Сімферополі відбувся мітинг, організовний Меджлісом проти прийняття так званою Радою анексованого півострова «сепаратистських законів».

Одночасно з представниками Меджлісу на мітинг вийшли організовані партією «Российское Единство» нинішнього голови Криму Сергія Аксьонова проросійські активісти. В наслідок давки загинуло дві людини.

Пов`язані новини