В Криму за час анексії Росією знизився рівень освітленості на 26%, що може свідчити про економічний спад на півострові

В анексованому Росією Криму знизився рівень освітленості на 26%, що може свідчити про економічний спад на півострові.

Про це заявили у Міністерстві з питань тимчасово окупованих територій.

Для порівняння у міністерстві проаналізували дані освітлення 2012 року та 2016, коли вже як два роки півострів був окупованим.

Найбільше за цей час знизився рівень освітлення у центральних районах Криму та таких курортних містах як Алушта, Ялта, Євпаторія.

Найменше змінився рівень світла у Севастополі, Феодосії, Джанкої та в районі Керченського мосту.

Для аналізу та отриманнях таких даних міністерство використало інформацію космічної зйомки з супутника Suomi-NPP (США) розміщеного на ресурсі NASA Earth Observatory.

У грудні 2015 року в анексованому Севастополі ввели графік подачі електроенергії «три години через три».

У лютому 2016-го так звана «влада» анексованого Севастополя заявила, що продовжить вимкнення електрики в місті через дефіцит. 

У серпні 2017 року мешканці анексованого Росією Криму заявили про відключення окремих міст та селищ від електрики. Міненерго Росії заявляло, що енергетики ввели графіки тимчасового відключення електропостачання на південному березі Криму через перевищення допустимого навантаження.

Верховна Рада України офіційно оголосила 20 лютого 2014 року датою початку тимчасової окупації Криму Росією. Ані так званий «референдум» на півострові, ані «приєднання» Криму до Росії у світі не були визнані. 

Поділитись: