УКРАЇНА

В анексованому Криму українця засудили до 10 років колонії

УКРАЇНА/В анексованому Криму українця засудили до 10 років колонії
Зберегти
Вигляд

В анексованому Криму українця Андрія Коломійця засудили на 10 років позбавлення волі в колонії суворого режиму.

Про це повідомив адвокат Коломійця Михайло Кушпель, передає «Крим.Реалії». 

За словами захисника, з цих 10 років Коломійцю дали 6 за нібито напад на співробітників «Беркута» в Києві під час подій Євромайдану, і ще 4 роки – за нібито виявлені у нього наркотики.

Нагадаємо, що мешканця Київської області Андрія Коломійця затримали в РФ на території Кабардино-Балкарії в травні 2015 року з підозрою в зберіганні наркотиків. 

Після затримання українця привезли до Криму і звинуватили в замаху на вбивство двох кримських беркутівців. З доказів обвинувачення, за словами адвоката, тільки дві чорно-білі фотографії нібито обгорілої форми цих беркутівців.

В ході судового засідання адвокат Коломійця надав документи з Генеральної прокуратури України, в яких сказано, що Андрій Коломієць не є фігурантом кримінальної справи щодо нападу на співробітників «Беркута» в Україні.

В ході засідання був допитаний сам підсудний Андрій Коломієць, який докладно розповів про те, як його катували струмом і били співробітники правоохоронних органів Кабардино-Балкарії і за яких обставин йому підкинули пакет з наркотичною речовиною.

За словами представників Кримської правозахисної групи переслідування Андрія Коломійця є політично вмотивованим.

Пов`язані новини