Учасників Pussy Riot Ольгу Борисову, Марію Альохіну та Олександра Софеєва затримали та везуть до «Железнодорожного» відділку поліції окупаціної влади Сімферополя.

Учасників Pussy Riot Ольгу Борисову, Марію Альохіну та Олександра Софеєва затримали та везуть до «Железнодорожного» відділку поліції окупаціної влади Сімферополя.

Про це повідомила Ольга Борисова, передає «Медіазона».

«Перевірили по базі, сказали, що нам потрібно їхати до відділку. Така причина», — пояснила Борисова причини затримання.

Зазначається, що зранку 26 лютого Марія Альохіна перестала виходити на зв'язок, відправивши повідомлення про те, що перебуває в поліції.

Журналіст Антон Наумлюк також написав у Facebook про те, що Марію Альохіну доправили на медичний огляд до наркологічної клініки. 

Менеджер організації «Открытая Россия» Поліна Немировська написала у Twitter:

«Станом на зараз (близько 12:00 за Києвом, — ред.) Маша Альохіна та Саша Софеєв поки проходять огляд та засвідчення у полікліниці, а Олю Борисову вже відвезли до «Железнодорожного» ВВС (відділок внутрішніх справ, — ред.). З нею працює адваокат Еміль Курбедінов, і він же буде працювати з Сашою та Машею, коли їх довезуть».

Антон Наумлюк також написав про те, що Борисову доправили до «Железнодорожного» відділку.

Наумлюк також повідомив, що адвоката Курбедінова не пускають до відділка, проте Марію Альохіну відпустили.

Нагадаємо, 26 лютого є Днем опору окупації Криму. 

26 лютого 2014 року в Сімферополі відбувся багатотисячний мітинг кримських татар та проукраїнських активістів на підтримку територіальної цілісності України.

У Києві сьогодні пройшла акція «26 хвилин для бранців Кремля».

«У затриманих Ольги Борисової та Олександра Софеєва беруть пояснення про причини прибуття до Криму, коли приїхали і що робили сьогодні, також цікавляться, чи не приймали вони заборонені препарати. Власне, це і було формальним приводом для затримання: нібито поліцейські запідозрили їх у вживанні. Затримали їх вранці на залізничному вокзалі Сімферополя, коли вони шукали, де поснідати. Марію Альохіну затримали одразу після прильоту в аеропорту за тим же формальним приводом, зараз її вже відпустили. Разом з поліцейськими в Залізничному відділку поліції Сімферополя черги поспілкуватися з затриманими чекають співробітники Центру Е», — написав Наумлюк.

 

Поділитись: