Головний лікар севастопольського протитуберкульозного диспансеру Василь Синцов стверджує, що багато людей, які приїхали з Донецької та Луганської областей, хворі на відкриту форму туберкульозу.

Лікарі в анексованому Росією Севастополі звинувачують переселенців з Донбасу в поширенні туберкульозу.

Зокрема, головний лікар севастопольського протитуберкульозного диспансеру Василь Синцов стверджує, що багато людей, які приїхали з Донецької та Луганської областей, хворі на відкриту форму туберкульозу, передає «Радіо Свобода».

Виступаючи на прес-конференції, напередодні Всесвітнього дня пам'яті жертв СНІДу, Синцов заявив, що у 2016 році з 200 хворих 20 склали біженці з Донбасу.

Лікар розповів, що збудник туберкульозу живе в організмі кожної дорослої людини, але активізується тільки при ослабленні імунітету. Цьому часто сприяє погіршення умов життя – погане харчування, антисанітарія, що, за словами Синцова, не рідкість в умовах збройного конфлікту.

Зауважується, що населення Севастополя становить 428 тисяч осіб. Станом на травень 2015 року в місті офіційно налічувалося 17 тисяч біженців з Донецької та Луганської областей. За неофіційними оцінками, в Севастополі облаштувалися від декількох десятків тисяч до 100 тисяч переселенців з Донбасу.

Підписуйтесь на наш канал в Telegram

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile