В Англії чоловік два роки зберігав тіло свого друга у морозилці, бо «горював» через його смерть
У місті Дербі, що в Англії, чоловіка увʼязнили після того, як зʼясувалося, що він два роки зберігав тіло свого друга у морозильній камері. Як пояснив засуджений, він «горював» через його смерть і не хотів його відпускати.
Про це пише The Guardian.
Так, Деміона Джонсона засудили до 2 років ув'язнення. Він зізнався у перешкоджанні законному та гідному похованню тіла свого друга Джона Вейнрайта. А ще — у шахрайстві. Суд 5 грудня заслухав, що 71-річний Вейнрайт помер у вересні 2018 року і був знайдений лише у серпні 2020-го в морозильній камері на території компанії, що займалася скіпом.
Прокурор сказав, що 53-річний Джонсон знав Вейнрайта 27 років і переїхав до нього у квартиру у 2015-му як доглядальник. Засуджений описав ці відносини як «міцну дружбу». Джонсон вважав Вейнрайта за батька, сказавши поліції після арешту, що він «горював» через його смерть.
Прокурор повідомив: «Відповідач каже, що не мислив раціонально і не був готовий відпустити містера Вейнрайта. Згодом він не міг про все повідомити владі». У вересні 2018 року Джонсон замовив морозилку, а родичам і друзям Вейнрайта сказав, що похорон уже відбувся. Водночас він не звертався до органів влади й не отримав свідоцтва про смерть.
Одного разу друг Вейнрайта залишився у квартирі, а тіло пенсіонера зберігалося в морозилці в тій же кімнаті. У грудні 2019 року чоловіка заарештували, але через інші справи. І хоча поліція не обшукала помешкання, вона заборонила Джонсону повернутися. Тоді квартиру закрили, а морозилку вимкнули.
Кілька людей пізніше відвідали квартиру, щоб провести перевірку безпеки, і відчули сильний запах, який описали як «жахливий» та «нестерпний». У серпні 2020 року морозилку (подумавши, що там гнила їжа) перевезли на територію компанії, яка займалася скіпами, де працівники й знайшли тіло.
Під час розтину виявили ознаки травми тупим предметом, але прокурор зазначив, що підтвердити чи спростувати природне захворювання як причину смерті не вдалося.
Водночас Джонсон майже два роки використовував банківську картку свого друга для купівлі товарів і зняття готівки на суму 17 000 фунтів стерлінгів та зробив 11 переказів на свій банківський рахунок ще на 2475 фунтів стерлінгів.
Спочатку Джонсон визнав, що запобігав похованню, але заперечив шахрайство, проте згодом зізнався і в цьому. Суддя сказав, що перешкоджання похованню було «незвичайним злочином», але він «зовсім не припускав», що підсудний був причетний до смерті Вейнрайта.
- Поділитися: