Літак компанії Delta Airlines, що летів з Детройта в Амстердам, був змушений здійснити екстрену посадку в аеропорту Манчестера в Англії через загоряння планшета Samsung, передає телеканал ABC7.

Пілоти вирішили зайти на посадку після того, як в салоні почалося задимлення, а також з'явився різкий запах гару. Як з'ясувалося, що планшет, затиснутий між сидіннями, загорівся під час маніпуляцій з кріслом.

Зазначається, що гаджет був залишений кимось із попередніх пасажирів рейсу. Авіакомпанія, яка здійснювала рейс, підтвердила, що планшет був продуктом компанії Samsung.

Через інцидент літак стояв в аеропорту три години, поки персонал ліквідував наслідки загоряння гаджета.

Зазначимо, що даний випадок є далеко не першим для компанії Samsung. Не так давно житель Китаю отримав опіки через загоряння смартфона Galaxy Note 7. Компанія запропонувала потерпілому компенсувати вартість пристрою, однак він відмовився, побажавши самостійно провести розслідування.

Після цього Samsung відкликала партію Galaxy Note 7 через випадки самозаймання.

Проблеми з батареями смартфонів Galaxy Note 7 привели до того, що акції Samsung Electronics за два дні впали в ціні більш ніж на 10%. За оцінками аналітиків, збитки для іміджу компанії можуть перевищити 200 мільярдів доларів.

Поділитись: