В Англії хірурга, який випік власні ініціали на печінках двох пацієнтів під час операцій, засудили до 120 годин громадських робіт та 10 тисяч фунтів стерлінгів штрафу.

В Англії хірурга, який випік власні ініціали на печінках двох пацієнтів під час операцій, засудили до 120 годин громадських робіт та 10 тисяч фунтів стерлінгів штрафу.

Про це повідомляє Sky News.

53-річний Саймон Брамхолл визнав свою вину за двома обвинуваченнями, а суддя зазначив, що він «зрадив довіру пацієнтів».

Прокурори заявили, що хірург використав аргоновий промінь, щоб залишити свої ініціали на печінці двох пацієнтів наприкінці операцій з трансплантації в лютому та серпні 2013 року.

Одна з печінок не прижилася (з причин, не пов'язаних з діями Брамхолла), після чого інший хірург виявив на ній випалені «СБ». Лікар сфотографував знахідку.

Брамхолл, який працював у Бірмінгемській лікарні королеви Єлизавети подав у відставку в 2014 році.

Одна з жертв хірурга заявила про те, що досі страждає від завданої їй психологічної шкоди.

Медсестра, яка бачила дії хірурга, розповіла, що запитала його, що він робить, і він відповів: «Я роблю це».

Брамхолл розповів суду як він зробив відбитки.

Суддя К. К. Пола Фаррера засудив Брамхалла до 12 місяців громадських робіт з 120 годин неоплачуваної роботи та наклав штраф у розмірі 10 000 фунтів стерлінгів.

Суддя визнав, що «це була поведінка, яка виникла внаслідок професійної зарозумілості такого масштабу, що вона переросла у  кримінальну поведінку».

«Те, що ви робили, було зловживанням владою та зрадою довіри, яку ці пацієнти вклали у вас», — наголосив суддя.

Журналісти агентства Reuters придбали людські голови та частину хребта у межах розслідування чорного ринку з продажу людських органів у США.

 

Поділитись: