Політика

В АП запропонували шахтарям приєднатися до розробки концепції реформування галузі

Політика/В АП запропонували шахтарям приєднатися до розробки концепції реформування галузі
Зберегти
Вигляд

В Адміністрації президента запропонували шахтарям приєднатися до напрацювання урядової концепції з реформування вугільної галузі.

Про це під час брифінгу повідомив заступник глави Адміністрації президента Віталій Ковальчук.
«Під час дискусії ми обговорювали питання того, що в коаліційній угоді вказаний підхід щодо підтримки та реформування вугільної промисловості. Шахтарі вимагають, щоб ці підходи були реалізовані і Кабінетом міністрів, і Верховною Радою. На цій зустрічі був присутній перший заступник міністра енергетики та вугільної промисловості, який довів до шахтарів, що розроблена концепція реформування вугільної промисловості, і запропонував представникам профспілок приєднатися до опрацювання цієї концепції для того, щоб вийти на реалізацію конкретної програми», – заявив він.

За словами Ковальчука, основна концепція, яка розглядається урядом, фокусується на забезпеченні коштів на сталу роботу перспективних шахт.

«Зрозуміло, що все одно буде розглядатися питання і про консервацію або закриття збиткових шахт, але... з розумінням того, що необхідно забезпечити відповідні соціальні гарантії», – зазначив він.

Як повідомлялося, сьогодні шахтарі влаштували протест у Києві з вимогою повернути заборгованості по заробітній платні та «зберегти галузь».

/ фото Сергія Грішина

Пов`язані новини