В Аргентині німецька вівчарка отримала понад тисячу доларів за те, що відшукала тіла зниклих туристок з Ізраїлю. Як повідомляє The Times of Israel, гроші підуть на розвиток кінологічного клубу.

Повідомляється, що 12 січня в Аргентині зникла 54-річна професорка мікробіології Лілі Перег та її 63-річна сестра Пірія Сарусі. Родичі не могли вийти на зв'язок з ними, поліція розпочала пошуки, які тривали майже місяць.

Однак, на початку лютого тіла туристок вдалося відшукати німецькій вівчарці Рука з одного з місцевих кінологічних клубів.

Тіла жінок знайшли у будинку сина 63-річної ізраїльтянки в аргентинській провінції Мендоса: вони були поховані під будівельним сміттям.

Згодом, 8 лютого, вівчарці Рука і її тренеру-кінологу Ейлін Кастро від місцевого єврейського товариства вручили нагороду у сумі 1,3 тисячі доларів. Окрему грошову нагороду вручили також тренерці собаки.

Рішення про передачу грошей собаці та жінці було прийняте родичами загиблих жінок.

Тіла ізраїльських туристок переслали на батьківщину, а син Сарусі — Джил Перег заарештований в Аргентині за підозрою у вбивстві.

Раніше ми писали, що в італійському місті Ровере-делла-Луна, провінція Тренто, у жінки конфіскували собаку через те, що вона надто гучно гавкала.

Поділитись:
spilnokosht desktopspilnokosht mobile