В американському штаті Аризона поліцейських попросили піти з кав'ярні Starbucks, щоб «не нервувати відвідувачів»

Інцидент трапився у місті Темпі 4 липня, коли в США відзначають День незалежності пише Reuters.

Співробітники поліції, заплатили за свої напої та вирішили провести час в кав'ярні. Однак до них підійшов співробітник Starbucks та попросив шістьох поліцейських покинути заклад, або сісти так, щоб їх не бачили інші відвідувачі, оскільки «присутність поліцейських в кафе змушує нервувати інших відвідувачів». Після цього в соцмережах почав набирати популярність хештег #boycottstarbucks, а багато користувачів виступили на підтримку поліції.

«Таке поводження з людьми, які забезпечують громадську безпеку, бентежить. Співробітник був ввічливий, але подібне прохання образлива сама по собі», — написали представники Асоціації поліцейських Темпа у Twitter.

7 липня виконавча віцепрезидентка Starbucks Россенн Вільямс через сайт компанії вибачилася перед поліцейськими. Вільямс назвала подію «категорично неприпустимим». Вона пообіцяла особисто приїхати й перепросити у поліції, а також запевнила, що компанія вже працює над тим, щоб подібні інциденти не повторилися.

Нагадаємо, у квітні співробітники кафе Starbucks у Філадельфії викликали поліцію через двох афроамериканців, які сиділи в закладі, нічого не замовивши, і хотіли скористатися туалетом. Афроамериканцям довелося провести кілька годин в наручниках.

Інцидент отримав великий резонанс, оскільки Starbucks позиціює себе як прогресивна компанія і борець за рівні права.

Компанія перепросила, провела тренінг з протидії расизму у всіх своїх кав'ярнях в США, а також змінила внутрішні правила, дозволивши сидіти за столиками й користуватися туалетом всім відвідувачам, незалежно від того, чи зробили вони замовлення.

Поділитись: