Життя

В Артемівську терористи намагалися вилучити зброю в українських військових

Життя/В Артемівську терористи намагалися вилучити зброю в українських військових
Зберегти
Вигляд

Військовослужбовці військової частини поблизу Артемівська не піддалися на провокації цивільних осіб. Про це повідомляє прес-служба Міністерства оборони України.

"26 квітня близько 22:30 до контрольно-пропускного пункту військової частини ЗСУ близько Артемівська (Донецької області), підійшли майже 150 цивільних осіб без зброї. Вони заблокували виїзд з частини і зажадали від військовослужбовців скласти зброю", - йдеться в повідомленні.

У відомстві зазначили , що почувши чітку відмову, в 23:30 цивільні особи запалили неподалік військової частини автомобільні шини. "Близько 1:00 , побачивши, що військовослужбовці не піддаються на провокації, цивільні особи розійшлися. Постраждалих серед військовослужбовців і цивільних осіб немає", - запевнили в прес -службі Міноборони.

Нагадаємо, раніше глава Міністерства внутрішніх справ України Арсен Аваков заявив, що вночі недалеко від Слов'янська не було ніякого бою. " В Артемівську зібралися і юрмилися біля військових складів . Але там сил більше, ніж . Військові спокійні", - повідомив міністр.

Пов`язані новини